Forum

Forum

Начерк Колїївщини На Підставі Виданих і Невиданих Документів
Начерк Колїївщини На Підставі Виданих і Невиданих Документів
New Member
Joined: Apr 11, 2022
Last seen: Apr 11, 2022
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0
Received Dislikes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments

About Me

Косівський район відпочинок - проживання, тури, цікаві екскурсії

Косівщина є одним з найпривабливіших районів Гуцульщини. Це край багатих полів, а також полів, високих пагорбів, а також швидких струмків, свіжого повітря та чистої води. Необхідно зазначити, що ця земля багата мінеральними водними ресурсами. Особливість цього регіону, wdcdduc.com його привабливість, а також багата фауна та рослинність, особлива скарбниця повністю природних екосистем з її незвичайною, реліктовою зеленню, а також типи домашніх тварин, як ніде в Україні, а також його народні уособлення, звичаї і ремесла фактично постійно приваблюють численних відвідувачів не тільки з нашої країни, а й з багатьох інших народів.

Голиця і Кринчиста криничка МапаКосів

Загальна площа області становить 968 кв. км (6,5% області). Населення становить 88268 осіб, що становить 6,4% від повної різноманітності жителів нашої області. Населення міста складає 14552 (16,5%), www.topcasinoranking.com а також країни 73716 (83,5%). Місцевість розташована у передгір'ях і спусках Карпат.

Місто 1 Тип громади Міста 2 Усі переговори 45 Обласні обласні ради 1 Околиці Міські ради 1 Місцеві сільські ради 39 60% населених пунктів області мають горбистий стан. Підсумки роботи обласного фермерського комплексу за останні роки підтверджують досягнення економіки області.

Таким чином, протягом 2010 року він був підвищений до 16% на відміну від 2009 року. Зростають і накопичені фінансові інвестиції (у 1,5 рази протягом 2010 року, якщо на відміну від 2009 року). Зростає і рівень заробітної плати. Середня заробітна плата середнього (робочого) працівника у 2010 році зросла до 19,7%.

Станом на 01.01.2011 р. у Косівському районі зареєстровано 5154 фізичні особи, а також 720 суб’єктів підприємницької діяльності. Приймальна палата та Центр дозвілля сприяють створенню бажаних проблем для розвитку бізнесу, https://iamnri.com/ спрощенню державної реєстрації, а також спрощенню, а також прискоренню процесу отримання дозволу в обласній адміністрації.

Експортна продукція складається з деревини та дерев'яних виробів, широкого асортименту промислових товарів. До складу імпорту входять способи транспортування, вироби з каменю та гіпсу, полімерні вироби, сталь та вироби зі сталі. Земля, яка може бути використана для ведення сільського господарства в районі, становить 39 600 га (або 44% території області): 30% обробних земель, 63.

Села Косівського району

8% лісів. В основному мешканці сусідів - це ті, хто пов'язаний із сільськогосподарським виробництвом, а також працює на власних будинках ранчо, хоча в районі налічується 21 більша ферма. На території району розташовано 7 розважальних центрів, а також будинки-інтернати, 4 готелі, 1 центр дозвілля для дітей, 4 пансіонати, 52 садиби.

Карта музеїв міста Косів МапаКосів

Є автобусний маршрут до фінансування (Косів-Київ). В області функціонують 652 найменування роздрібної торгівлі, 141 найменування громадського харчування, 60 найменувань побутового обслуговування, 8 ринків. Споживчі рішення надають 19 видів своїх послуг, 15 для країни. В області функціонує 49 осередків товариства, 50 бібліотек, 5 закладів дитячої творчості (Косів, Кути, Рожнів, Яблунів, Космач), 3 галереї (Косів, Хімчин, Кути).

Освітні дані: в районі 55 старших шкіл (в них навчається 10109 учнів); 22 дитячих садка (Юторопський академічний центр складається з, в базі в цих дошкільних закладах навчається 1355 дітей); Косівський вечірній заклад 546 слухачів; 3 ст. Шкільні заклади. Охорона здоров'я: Косівська ЦРБ 360 ліжок, Яблунівська РЗ 100 ліжок, Кутинська 85 ліжок, Космач 16 ліжок, Косівська ТБ.

В області налічується 641 ліжко-ліжко. 10 клінічних диспансерів постачають своє клінічне рішення. У цій сфері працюють 250 медичних працівників, 762 медичні сестри. У Косівському районі функціонує торгово-технологічний заклад:36, який орієнтований на підготовку кваліфікованих кадрів для народного господарства: плодівників, слюсарів з ремонту сільськогосподарської техніки та інструменту, трактористів, шоферів, кухарів, майстрів з плитки.

новий пост про ТОП-20 найцікавіших місць Косівщини https://glambud.com/community/profile/halleygillespie/

Експертиза стилю Стиль костюма, Художня натуральна шкіра, Стиль меблів та виробів з дерева, Графічний дизайн. Прикладне та декоративне мистецтво Сфера знань Творчі вироби з дерева, Художній метал, https://projectslib.com/community/profile/mariloustansber Художня кераміка, Творче ткацтво.

Location

Occupation

https://glambud.com/community/profile/halleygillespie/
Social Networks